Kullanım Şartları

Aşağıda routerimalati.comile sizin aranızdaki yasal bir sözleşmenin koşulları yer almaktadır. Bu websitesini ziyaret ederek, aşağıda verilen ve istediğinizde okuyabileceğiniz veya pdf dosyası olarak baskı alabileceğiniz bu Websitesinin Kullanımına Ait Genel Koşulları hiçbir kısıtlama veya itiraz kaydı olmaksızın kabul etmektesiniz.

       

 • routerimalati.com size herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda, bu Kullanım Şartlarını ve bu Web sitesinde yer alan diğer tüm bilgileri, postalanan bu belgeyi güncelleyerek değiştirebilir.

         

 • Bu websitesindeki geleceğe yönelik beyanatlar en iyi olarak bildiğimiz ve inandığımız şekilde verilmiştir. Ancak, routerimalati.com tarafından gerçekleştirilecek sonuçlar routerimalati.com in kontrolü dışında gelişen makro ekonomik ve rekabet koşullarının oluşturacağı faktörlere bağlı olarak bu geleceğe yönelik beyanatlardan önemli ölçüde farklı da olabilir. Geleceğe yönelik beyanatların değiştirilmesi ile ilgili herhangi bir kanuni yükümlülüğe ait haklar saklı kalmak şartıyla, routerimalati.com in işbu websitesinde yayınlanan geleceğe yönelik beyanatları devamlı olarak güncellemek gibi bir amacı yoktur.

         

 • routerimalati.com 'in önceden yazılı izni olmaksızın bu site ve bu sitenin tüm içeriği kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, aktarılamaz, dağıtılamaz veya bu içerikten türetilen işler yaratmak üzere kullanılamaz; routerimalati.com, bu Web sitesinde yer alan Web sayfalarına, ancak bu Web sitesinin ticari olmayan kullanımı için yalnızca sizin bilgisayarınızdan kişisel kullanımınız erişmeniz ve bu Web sayfalarını bu bilgisayarda bu amaçla görüntülemeniz için size münhasır olmayan, devredilemeyen, sınırlı bir izin verir. Bu izin, size bu sitede görüntülenen içeriği değiştirmemeniz ve bu içerikle birlikte yer alan veya bu sitede sair surettte belirtilen tüm kayıt ve koşulları ve bildirimleri kabul etmeniz koşuluyla verilir.

         

 • Bu site içeriğinin hiçbir parçasının kopya görüntüsünü, başka bir Web sitesinde veya diğer herhangi bir ortamda kullanamazsınız.

         

 • Bu Web sitesinde yer alan bilgilerin doğru, güncel veya eksiksiz olduğu taahhüt ve garanti edilmez ve bu site teknik kusurlar veya yazım hataları içerebilir. routerimalati.com, bilgileri güncel tutmak veya sitede yayınlanan bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini sağlamak için bu siteyi güncelleme sorumluluğunu almaz (ve bu sorumluluğu açıkça reddeder). Buna bağlı olarak, bu sitede tanımlanan tüm hizmetler, ürünler veya diğer konularla ilgili olarak herhangi bir karar vermeden önce, sitede yer alan tüm bilgilerin doğruluğunu ve eksiksizliğini sizin teyit etmeniz gerekir.

         

 • routerimalati.com, sorunun çözülmesi amacıyla bilgi sağlamayı seçmiş olsa bile, routerimalati.com 'e bildirilen herhangi bir sorunun routerimalati.com tarafından çözüleceğine dair hiçbir garanti vermez.

         

 • routerimalati.com, kendi Web sitesi yoluyla sizden gizli veya sizin mülkiyetinizde bulunan bilgileri almak istememektedir. Lütfen, routerimalati.com 'e gönderilen tüm bilgi veya malzemelerin routerimalati.com tarafından gizli olmayan bilgi olarak değerlendirileceğini dikkate alın.

         

 • routerimalati.com 'e herhangi bir bilgi veya malzeme göndererek, routerimalati.com 'e bu malzemeleri ve bilgileri kopyalaması, çoğaltması, yayınlaması, yüklemesi, postalaması, aktarması, dağıtması, kamuya açık görüntülemesi, gerçekleştirmesi, değiştirmesi, bunlardan türetilen işler hazırlaması ve diger herhangi bir şekilde serbestçe kullanması için sınırsız ve geri alınamaz bir lisans vermiş olursunuz. Ayrıca, routerimalati.com 'e herhangi bir amaçla gönderdiğiniz tüm fikirleri, kavramları, know-how veya teknik bilgileri routerimalati.com'in serbestçe kullanabileceğini de kabul edersiniz.

         

 • Bu Web sitesine giden tüm bağlantıların routerimalati.com tarafından yazılı olarak onaylanmış olması gerekir; routerimalati.com, ancak bir bağlantı ve bu bağlantı tarafından etkinleştirilen sayfalar: (a) bu Web sitesinin herhangi bir sayfasının çevresinde çerçeve oluşturmadığı veya bu sitede yer alan herhangi bir içeriğin görsel sunumunu veya görünümünü herhangi bir şekilde değiştirebilecek diğer teknikleri kullanmadığı sürece; (b) sizin routerimalati.com ile kurduğunuz ilişkiyi yanlış tarif etmediği sürece; (c) routerimalati.com 'in sizi, Web sitenizi veya hizmet veya ürün tekliflerinizi onayladığını veya uygun bulduğunu ima etmedigi sürece; ve (d) routerimalati.com hakkında asılsız veya yanıltıcı izlenimler ortaya koymadığı veya routerimalati.com 'in adı veya ticari markalarıyla ilişkili firma itibarına zarar vermedigi sürece, bu bağlantılara izin verebilir. Bu siteye bağlantı oluşturmak üzere izin almaya yönelik diğer bir koşul da, bu Web sitesine bağlantı oluşturma iznini routerimalati.com 'in istedigi herhangi bir zamanda, yalnızca kendi takdiriyle, sona erdirebileceğini kabul etmenizdir. Bu tür bir durumda, bu Web sitesine bağlantı oluşturan tüm bağlantılarınızı derhal kaldırmayı ve routerimalati.com ticari markasını kullanmayı durdurmayı kabul edersiniz.

         

 • Bu sitenin kullanimindan kaynaklanan risk yalnizca size aittir hiçbir sinirlama olmaksizin routerimalati.com bu web sitesinin kesintisiz, zamaninda, güvenli ve hatasiz işleyeceğine dair hiçbir garanti vermez.

   

 • CNC Router Malzemeleri